Słupki ogrodzeniowe

Słupki ogrodzeniowe są niezbędne do zbudowania dowolnego ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej. Najpopularniejszymi są stalowe. Stanowią podstawową wersję, wykonane są z rury stalowej, posiadają także daszek stalowy oraz nakrętki do poprowadzenia drutu naciągowego. Wykorzystywane są najczęściej jako wsporniki do przęseł metalowych.

Słupki możemy zakupić w różnych przekrojach i kształtach. Do najbardziej powszechnych należą jednak przekroje zamknięte (prostokątne i okrągłe), a także przekroje otwarte (ceowniki, teowniki, kątowniki). Słupki te montowane są w gruncie, przy użyciu zaprawy betonowej. W celu ich wzmocnienia najczęściej przykręca się do nich podporowe elementy poprzeczne. Montuje się do nich siatkę.

Słupki ogrodzeniowe wykonane ze stali cechuje prostota. Nie wymagają one żadnych dodatkowych akcesoriów. Prezentują się atrakcyjnie, mogą być malowane farbą antykorozyjną lub ocynkowane. Słupki ogrodzeniowe posiadają różne długości oraz grubości. Należy więc przed zakupem zorientować się, co dokładnie jest nam potrzebne. Oferowane przez nas słupki ogrodzeniowe zostały wykonane z wysokiej jakości stali.

Kupując nasze słupki ogrodzeniowe w Warszawie będziesz miał możliwość stworzenia fantastycznego ogrodzenia, które będzie nie tylko prezentowało się atrakcyjnie, ale także będzie odpowiadało wszelkim Twoim potrzebom. Słupki te są również bardzo łatwe w montażu, zatem nawet osoba, która podejmuje się tego typu czynności pierwszy raz, bez problemu sobie poradzi. Największą zaletą słupków stalowych jest trwałość. Sprawdzają się świetnie w każdych warunkach atmosferycznych, a ze względu na to, że są zakończone stalowym daszkiem, dostanie się wody do środka jest niemożliwe. Wybór odpowiednich słupków ogrodzeniowych jest niezwykle ważny, są one bowiem przez cały czas narażone na działanie warunków atmosferycznych, nie możemy zatem tego lekceważyć i kupować ich w nieautoryzowanych hurtowniach, czy u niepewnych dostawców.