Ryflowane

Blacha ryflowana produkowana jest z aluminium oraz wytłaczana w wypukłe wzory, które są naprzemianlegle układane. Dzięki temu posiada właściwości antypoślizgowe, choć wzór jest także dekoracyjny. Blachy ryflowane prezentują się bardzo ciekawie, pod różnymi kątami następuje gra blasków świateł i cieni. Blachę ryflowaną wyróżnia przede wszystkim trwałość oraz odporność na czynniki atmosferyczne, ale także wygląd, o którym już wspomniano.

Dzięki właściwościom antypoślizgowym, blachy te wykorzystywane są przede wszystkim na schodach, podestach i balustradach, ale także jako okładziny na ścianach, np. nad blatem w kuchni. Wielu osobom wydaje się, że jest to tandetne rozwiązanie, jednak wcale tak nie jest! Z racji tego, że blacha jest podatna na wyginanie, świetnie sprawdza się również przy dalszej obróbce. Stosuje się ją często jako materiał budowlany lub też wykończeniowy poza budynkami - jest odporna na czynniki atmosferyczne, więc świetnie się w tej roli sprawdza.

Dodatkowe zastosowanie blachy ryflowanej znajdziemy także w szeroko pojętym przemyśle ciężkim, a w szczególności w przemyśle stoczniowym. Blachy te wykorzystuje się nawet w konstrukcjach statków czy też samolotów.

Jeśli poszukujesz blachy ryflowanej w Warszawie, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Oferujemy Państwu blachy aluminiowe ryflowane w różnych rozmiarach, wszystkie cechują się trwałością i solidnością. Stawiamy przede wszystkim na jakość, więc nie musisz martwić się o zakupiony u nas towar.