Pręty żebrowane

Pręty żebrowane to pręty wykonane ze specjalnej stali węglowej, nazywanej stalą zbrojeniową. Są odporne na wszelkie negatywne warunki atmosferyczne, nie ulegają również odkształceniom. Dzięki temu, że stal tak wysokiej jakości jest przystosowana do nieprzyjemnych warunków, jest też odporna na korozję i różnego rodzaju ataki biologiczne. Oferowane przez nas produkty są wykonywane z myślą o tym, że będą wykorzystywane w ciężkich, intensywnych pracach, są zatem idealnie dostosowane do podtrzymywania bardzo dużych, statycznych ciężarów. Pręty żebrowane nie mają również problemów z wysokimi temperaturami, a nawet z bezpośrednim kontaktem z ogniem.

Pręty żebrowane produkowane są w bardzo wielu formach, na rynku możemy spotkać różne wyroby, różniące się od siebie kształtem, długością czy średnicą. Żebrowane pręty mogą bezproblemowo być poddawane różnego rodzaju obróbkom plastycznym, jednak trzeba liczyć się z tym, że ich elastyczność może się wyraźnie zmniejszyć - na korzyść wytrzymałości, która po obróbce wzrasta. Pamiętaj jednak, że obróbka prętów wymaga nie tylko specjalistycznych narzędzi, ale również umiejętności - skontaktuj się z nami w sprawie obróbki zamawianych prętów, być może będziemy w stanie pomóc, co pozwoli Ci zaoszczędzić nierzadko spore kwoty u firm zewnętrznych. .

W budownictwie pręty żebrowane mają bardzo szerokie zastosowanie, ale przede wszystkim służą one do podtrzymywania konstrukcji, zwiększenia jej stabilności oraz ogólnych prac mających na celu zwiększenie wytrzymałości obiektu. Pręty żebrowane przejmują na siebie ciężar i naprężenie, dzięki czemu beton jest bardziej odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. .

Zamówione u nas pręty żebrowane w Warszawie można odebrać osobiście, ale jeżeli chciałbyś wycenić koszt wysyłki większych ilości, skontaktuj się z nami pod numerem 22 612 79 62, lub mailowo, wysyłając wiadomość na adres stalonline@gmail.com. Wspólnie postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie.